Teraflu ízületi fájdalommal

teraflu ízületi fájdalommal

Főoldal - Megfázás - Köhögés - Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16x Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16x Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula 16x Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára Neo Teraflu ízületi fájdalommal megfázásra és köhögésre kemény kapszula paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, gvajfenezin Felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

teraflu ízületi fájdalommal a csípőízület nagyon fáj, hogy mit kell tenni

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4.

Teraflu glaukóma

A betegtájékoztató tartalma 1. Milyen típusú gyógyszer a Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula továbbiakban Neo Citran kapszula és milyen betegségek esetén alkalmazható?

teraflu ízületi fájdalommal miért fáj a lábízület

Tudnivalók a Neo Citran kapszula alkalmazása előtt 3. Hogyan kell alkalmazni a Neo Citran kapszulát?

teraflu ízületi fájdalommal a boka traumás ízületi gyulladása

Lehetséges mellékhatások 5. Hogyan kell a Neo Citran kapszulát tárolni? A csomagolás tartalma és egyéb információk 1.

Milyen típusú gyógyszer a Neo Citran kapszula és milyen betegségek esetén alkalmazható? A Neo Citran kapszula megfázás, meghűlés és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére szolgál.

A Neo Citran kapszula kizárólag felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára javasolt.

  • A fenti megbetegedéseket általánosságban vírusok okozzák.
  • Neo Citran Cold and Sinus por belsőleges oldathoz 10X – eszkozfuggetlen.hu
  • Az ujjízületi tünetek kezdeti stádiuma

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon teraflu ízületi fájdalommal nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak, vagy ha a köhögést magas láz, bőrkiütés vagy tartós fejfájás kíséri. Hogyan fejti ki hatását a Neo Citran kapszula?

  • Selyem Réka MSc Létrehozva:
  • Fájnak az ízületei? Kopás vagy ízületi gyulladás lehet
  • Máj ízületi krém balzsam az ízületek számára

A Neo Citran kapszula három hatóanyagot tartalmaz: ·                a paracetamol fájdalom- és lázcsillapító. Az orrnyálkahártya duzzanatának csökkentése révén megszünteti fájdalom a láb kis ujjának ízületében orrdugulást és könnyebbé teszi a légzést. Tudnivalók a Neo Citran kapszula alkalmazása előtt Ne alkalmazza a Neo Citran kapszulát: ·                ha allergiás teraflu ízületi fájdalommal paracetamolra, a fenilefrin-hidrokloridra, a gvajfenezinre vagy a gyógyszer 6.

teraflu ízületi fájdalommal gimnasztika az ízületi fájdalomról

Ne szedje más paracetamol-tartalmú készítményekkel együtt! Súlyos májkárosodás alakulhat ki, ha túllépi a paracetamol maximális napi adagját.

Általánosságban, a fájdalomcsillapítók rendszerinti alkalmazása, különösképpen több fájdalomcsillapító kombinációban történő alkalmazása tartós vesekárosodást okozhat, növelve a veseelégtelenség kockázatát.

teraflu ízületi fájdalommal todicamp arthrosis kezelés

A gyógyszer szedésének ideje alatt ne fogyasszon alkoholos italokat. Ne szedje együtt más, köhögés, megfázás vagy orrdugulás elleni készítménnyel. Forduljon orvoshoz, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak, vagy ha a köhögést magas láz, bőrkiütés vagy tartós fejfájás kíséri.

Mozgásszervi fájdalmak - apró kiinduló pontok Kapcsolódó cikkünk Ízületi gyulladás - az idősebb nők betegsége? A középkorúnál idősebb nők jelentős részét érinti az ízületi gyulladás, aminek a fájdalmon túl is nagyon komoly következményei lehetnek.

A Neo Citran kapszula alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével: ·                ha szív-és érrendszeri problémája van, ·                ha veseproblémája van, ·                ha prosztata-megnagyobbodása van, mivel vizelet-visszatartás vagy vizelési nehézség állhat fenn Önnél, ·                ha vérkeringési problémája van például Raynaud-szindróma·                ha enyhe sárgaság áll fenn Önnél Gilbert-szindróma·                ha glükózfoszfát-dehidrogenáz-hiány áll fenn Önnél enzimhiány·                ha a vörösvértestek kóros pusztulása áll fenn Önnél hemolitikus anémia·                ha kiszáradt állapotban teraflu ízületi fájdalommal vagy krónikusan alultáplált, ·                ha Önnél krónikus köhögés, asztma vagy tüdőtágulat tüdőbetegség áll fenn.

Gyermekek és serdülők A készítmény nem alkalmazható teraflu ízületi fájdalommal év alatti serdülők és gyermekek esetén, illetve olyan 16 és 18 év közötti serdülők esetén, akik testtömege nem éri el az 50 kg-ot.

Meghűlés, influenza, nátha, torokfájás - mit javasol a szakember?

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről, különösen az alábbiakról: ·                a szívelégtelenség és a rendellenes szívritmus kezelésére alkalmazott gyógyszerek digoxin és más szívglikozidok. A Neo Citran kapszula egyidejű bevétele étellel, itallal és alkohollal Ne igyon alkoholt, amíg a gyógyszert szedi!

Ez a gyógyszer étkezéstől függetlenül bevehető.

teraflu ízületi fájdalommal csípő tünetei rheumatoid arthritis

Ne alkalmazza a Neo Citran kapszulát, ha terhes, vagy ha szoptat! A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességekre Ez a készítmény szédülést okozhat.

Csatlakozzon hozzánk a facebook-on!

Ha szédül, ne vezessen gépjárművet, illetve ne kezeljen gépeket. Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje.

  1. A vállízület inak sérüléseinek kezelése
  2. NEO CITRAN MAX Kцptetхvel por belsхleges oldathoz (10db)
  3. Mozgásszervi fájdalmak csillapítása - FájdalomKözpont
  4. Jótékony készítmények ízületekre
  5. Ízületek kezelése elektromágneses terekkel
  6. Meghűlés, influenza, nátha, torokfájás - mit javasol a szakember? - eszkozfuggetlen.hu
  7. Az ízületi gyulladást közvetlenül az ízület bántalma vagy az egész test betegségei okozhatják Lássukaz okok bemutatását sorban!

Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak, vagy ha a köhögést magas láz, bőrkiütés vagy tartós fejfájás kíséri.

További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik.

A készítmény nem alkalmazható olyan felnőttek, időskorúak és 16 éves vagy annál idősebb serdülők esetében, akik testtömege nem éri el az 50 kg-ot. Az itt feltüntetett adagot ne lépje túl. Alkalmazása gyermekeknél és serdülőknél A készítmény 16 évesnél fiatalabb gyermekek és serdülők esetén nem alkalmazható.

Hasonlóvélemények